NOVINKA- Odstraňovanie červených žiliek na tvári/tele

Odstraňovanie červených žiliek  (kuperóza) kvalitným ultravysokofrekvenčným  prístrojom R-trix ( V600 ).

Kuperóza, alebo rozšírenie červených žiliek, vzniká v dôsledku straty elasticity ciev. Tie praskajú a keďže je odtok krvi znemožnený, žilky pod kožou presvitajú a sú viditeľné. Najčastejšie trpia kuperózou ľudia s citlivou a suchou pleťou a na ich vznik má vplyv viacero faktorov. Jedným z najčastejších dôvodov praskania a rozširovania žiliek sú extrémne prechody, ktoré vníma pleť ako mimoriadnu záťaž. Najmä  v zime, kedy sa nevyhneme prechodom z vykurovaných bytov do mrazivého počasia, trpí naša pleť poriadne. Rovnaké extrémy sú typické aj pre leto, kedy platí opak: z horúcich exteriérov vchádzame do klimatizovaných priestorov.

Kuperóza- červené žilky
A hoci je to pre nás navonok úľava, naša pokožka to tak rozhodne nevníma. Mimochodom, červené žilky neraz zdobia tváre aj žien či mužov  s mastnejšou pleťou, to je však spôsobené nešetrným zaobchádzaním s pokožkou (umývanie, čistenie, peelingy a pod.). Pri vzniku rozšírených cievok zohrávajú dôležitú úlohu aj  vrodené predispozície. Červené žilky dokážu inak peknú pleť poriadne znekvalitniť a jej majiteľke či majiteľovi  spôsobiť nemalé starosti. Našťastie, červené žilky neznamenajú koniec krásnej pokožky.

V našom salóne profesionálnej kozmetiky Vám pomôžeme tohto nedostatku zbaviť raz a navždy pomocou  špičkového prístroja R-trix ( V600 ) , ktorý odstraňuje červené žilky tým, že využíva ultravysokú frekvenciu 30 MHz k okamžitej koagulácii hemoglobínu vo väčších kapilárach a k ich uzatvorení. Odstraňuje a rozbíja hemoglobín cielene vysokou teplotou s frekvenciou 1/100 za sekundu. Na mieste okamžite odstráni začervenanie. Vysoká hustota energie spôsobuje  to, že tkanivo je koagulované takmer okamžite a je absorbované v priebehu 3-7 dní. Pre červené žilky väčšieho rozsahu je nutné  ošetrenie opakovať. Precíznosť ošetrenia  týmto prístrojom  a digitálne riadený kontrolný systém nastavenia energie zaručuje odstránenie už prvých prejavov rozšírených žiliek pri minimálnom resp. žiadnom poškodení pokožky. Žilky zmiznú a neobnovia sa, avšak je možné, že vzniknú nové červené žilky v okolí. Práve preto by ste nemali zanedbávať prevenciu. Ak je  nábeh na vznik rozšírených cievok, prípadne sa už drobné objavili, radíme  sa niektorých vecí vyvarovať. Pleť vám výrazne začervená aj po pikantných, korenistých jedlách či po alkohole. Nevhodné sú i horúce nápoje. Kávu, čaj  nechajte vychladnúť. Po ich požití sa cievky zbytočne rozšíria. Do jedálneho lístka zaraďte viac surovej zeleniny. Vyhýbajte sa umývaniu tváre príliš horúcou vodou a tak isto i  návštevu sauny.

Kuperóza

Pri menších ošetreniach a jemnejších žilkách nezostávajú takmer žiadne chrastičky, pri hrubších cievkach alebo citlivejšej pokožke môžu vzniknúť chrastičky malého charakteru, ktoré však po pár dňoch zmiznú. Na rozdiel od iných ošetrení ako je intenzívne pulzné svetlo (IPL), lasery, fotónové svetlo, kde je nutných viacero ošetrení na dosiahnutie želateľného efektu, pri tomto prístroji nastáva takmer okamžitý efekt a vo väčšine prípadoch postačí len jedno ošetrenie.  Prístroj na odstránenie červených žiliek R-trix ( V600 ) máme teraz v našom salóne profesionálnej kozmetiky. Vysoká hustota energie spôsobuje to, že tkanivo je ním koagulované takmer okamžite a žilky sú absorbované v priebehu 3-7 dní. Pre červené žilky väčšieho rozsahu je nutné ošetrenie opakovať 2-3 krát z odstupom jedného mesiaca po poslednom zákroku.

Ďalej je možné  odstrániť :      

  • ploché bradavice
  • krvné zrazeniny
  • rôzne  kožné defekty
  • nerovnosti

Oblasti na iných častiach tela sú účtované podľa jednotlivých impulzov t.j.  jeden impulz  1,20 eur .