O nás – tím

Vitajte na stránkach Salónu Profesionálnej Kozmetiky. Náš salón pôsobí v kozmetickej oblasti od roku 1999 a za tieto roky si vybudoval silnú pozíciu na trhu s výbornými preferenciami. Ponúka bohatý a komplexný program, ktorý v každom bode vychádza z jednotlivých potrieb zákazníkov.

Salón profesionálnej kozmetiky Vám ponúka len to najlepšie z kozmetického priemyslu, vysoko kvalitné prístroje a produkty, individuálny a odborný prístup, príjemné prostredie a množstvo skvelých noviniek.

Veď pružná a krásna pleť je snom a želaním každého, aby sa však splnil, je dôležité a potrebné zvoliť pravidelnú a správnu starostlivosť. Preto budeme radi, keď nás navštívite, doprajete si skvelý oddych a spokojní sa k nám znova budete vracať.

Náš tím

Monika Papučíková- epilácia laseromIng. Monika Papučíková

  • odborníčka na kozmetiku a dermatokozmetiku
  • poradca a odborník na zdravotné a estetické problémy s pleťou (liečba akné, starostlivosť o pokožku a pod.)
  • 17 ročná prax v tejto oblasti
  • práca s profesionálnymi prístrojmi v oblasti kozmetiky a estetickej medicíny
  • profesionalita a ľudský prístup

Pavol Krejzlík- epilácia laseromMUDr. Pavol Krejzlík

  • fundovaný odborník a konzultant na laserovú epiláciu s laserom CANDELA
  • 30 ročná prax v tejto oblasti
  • poradca a odborník na estetické, lekárske a dermatologické zákroky

Kde sme a čo robíme

Salón Profesionálnej kozmetiky sa nachádza na Antona Bernoláka 2129/51 v Žiline (budova Domu Odborov, menší vchod, prvé poschodie), vznikol v roku 1999 za účelom poskytovania kvalitných služieb v oblasti kozmetiky a ďalších služieb s tým súvisiacich.

mapa-salon-zilina-epilacia-laserom-spk

Ponúkame širokú škálu procedúr, kozmetického, odborného a estetického charakteru. Spolupracujeme s lekármi, čím sa snažíme čo najlepšie a najefektívnejšie voliť správne postupy a metódy. Volíme individuálny prístup s cieľom maximalizovať Vašu spokojnosť.

Sme pokrokoví s cieľom dosahovať najlepšie výsledky, sledovať a prinášať novinky a aktualizovať tým našu ponuku a služby na čo najvyššej úrovni.

Monika Papučíková