Laserová epilácia Candela GentleLase

Laserová epilácia je moderný a v súčasnosti najefektívnejší spôsob odstránenia nežiaduceho ochlpenia. Je to rýchla a zároveň veľmi účinná metóda s trvalým výsledkom. V našom salóne profesionálnej kozmetiky Vám ponúkame laserovú epiláciu pomocou najmodernejšej laserovej technológie, ktorá je na trhu. Ponúkame Vám ošetrenie laserovým prístrojom, s ktorým môže pracovať iba kvalifikovaný a skúsený zdravotný pracovník. Ponúkame laserovú epiláciu, nie IPL epiláciu, čo je epilácia intenzívnym pulzným svetlom, s ktorou sa zákazníci stretávajú v iných kozmetických salónoch alebo centrách. Ošetrenie s poprednými laserovými prístrojmi svetovej kvality ako je napr. CANDELA GentleLASE, ktorý je schválený rešpektovanou FDA (americká vládna agentúra zodpovedná za bezpečnosť, kontrolu a reguláciu potravín, liečiv, kozmetických prípravkov, lekárskych prístrojov) a prešla klinickými skúškami. Ošetrenie v profesionálnom zariadení len s tou najlepšou reputáciou, ktoré sa okrem iného tiež špecializuje na odstránenie ochlpenia laserom.

Medicínsky Laser GentleLase

Kvalita, komfort a účinnosť sú pre nás prvoradé. V našom salóne profesionálnej kozmetiky preto používame najnovšiu generáciu epilačných laserov – alexandritový laser GentleLASE s dynamickým chladením pokožky od lídra na trhu firmy Candela (USA).

CandelaLase- epilácia laserom Candela

Hlavnou výhodou tohto laseru je definitívna redukcia rastu nežiaduceho ochlpenia bez akýchkoľvek nepríjemných pocitov zákazníka , ale aj rýchlosť, ktorá je nespornou prednosťou tohto prístroja. GentleLASE od firmy Candela patrí k absolútnej špičke na trhu s epilačnými lasermi. Veľkou prednosťou prístroja je zabudovaný patentovaný chladiaci systém (DCD), ktorý počas liečby významne chráni pokožku. Pri každom laserovom pulze sa na ošetrovanú oblasť vystriekne kryogénny spray, ktorý pokožku ochladí. Ošetrenie sa tak stáva bezbolestným a nedochádza k popáleniu pokožky. Ďalšími výhodami lasera sú voliteľný priemer sondy, ktorý umožňuje naraz ošetriť väčšiu plochu pokožky ako aj možnosť nastavenia vysokých dávok. Ošetrenie tak trvá podstatne kratšie a má lepší terapeutický efekt.
VIAC O EPILÁCII CANDELOU + CENY TU